Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #481032

"úgy tűnik az, hogy az OTP hitellel kapcsolatban a labda mostmár a cégnél van, meghozta az étvágyat. különösen, hogy több lehetőség is van a finanszírozás megoldására. ez azért annyira nem rossz hír."

Micsoda??? Valamelyikünk a cseh2-t nézi, de nagyon!

Az OTP hitellel kapcsolatban már december óta a cégnél pattog a labda, az OTP akkor adott kötelező erejű ajánlatot a cégnek, amit a cég nem tudott valamilyen oknál fogva teljesíteni, ezért a hitelt nem kapták meg.

most kaptak egy másik feltételrendszerű ajánlatot, de S.Cs nyilatkozatából én azt látom, hogy ez a mostani ajánlattétel még távolabb esik a teljesíthetőtől, mint az előző...

Ezen kívül nyilván próbálnak más finanszírozót is bevonni, de azokkal még olyan szinten sem állnak, hogy megemlítsék őket.

Az EBRD hitelről is mély csend van december óta.

Tehát nem TÖBB LEHETŐSÉG van már a finanszírozás megoldására, hanem más alternatív megoldásokat KELL keresni, mert úgy néz ki, hogy nem tudnak megegyezni...

Én inkább egy felbeszélési próbálkozásnak látom ezt az interjút, aminek megjelenése előtt csináltak egy kört, utána kidobták az interjút, nyomtak még egy kört, ezzel beugrasztottak még jó néhány embert.

Hogy kik? Szerintem azok akik megvettek 100k darab részvényt SCs-től és a mai napig nem tudjuk, hogy ezek kik voltak. Az árfolyam 4000 forint alá került és ugye múltkor leírtam, hogy ez a bejelentetlen 100k ez szinte zicher , hogy versenyben fogják adogatni, hogy azonnal learbitrálják a nyereséget. Valamivel fel kellett nyomni az árat, sajnos rbbj meglátását látom helyesnek. Be vagyunk ültetve, az árfolyam meg tovább fog esni...