Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #47514

Valakitől (talán Hibaztól) olvastam, hogy 3160 -ra ékelődés várható ...

Kezdem úgy érezni, megint kimaradtam a jóból ...

:(