Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #471869

Pl. kutyát nem éri meg beszélni tanítani, ugyanúgy, mint a 3,2 átlaggal felvett diákot sem politológiára ...

;)