Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

kosami Előzmény: #471622

Korán kampányol az ipse .Miért nem a poloskás és csótányos lakásba költözött be . Mert ha megtette volna akkor megemeltem volna a kalapom:)