Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Végre rendesen tüntetünk

GáborGábor Előzmény: #466087

Tétel lenni?

Ez alatt mit értesz?

Még ha csirkével lőttél volna ...

Ez az ojjektumörködés is ismerős valahonnan ...

Mondd csak, nem te építettél atombunkert ... és miből is akartad kivonnazoxogént?

Tudtam, hogy valahonnan ismerős a dolog!

:)