Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Aspire Előzmény: #461566

Arra azért nem válaszoltál, hogy hogyan teremtenél értéket a veteményesedben, ha mindent lelopnak ...