Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sigorszky Előzmény: #461199

A HR-es kérdezi az új titkárnőt:

- És mondja, az előző munkahelyén mennyi volt az évi fizetése?

- Az előző munkahelyemen nem dolgozott egy Évi sem!