Re: nincs cím 2012. január 1. 20:28 Sigorszky Előzmény: #461199 A HR-es kérdezi az új titkárnőt: - És mondja, az előző munkahelyén mennyi volt az évi fizetése? - Az előző munkahelyemen nem dolgozott egy Évi sem!