Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Atesz11 Előzmény: #461163

A cigányasszony hazavisz egy háztartási hazugságvizsgálót, ami sípol, ha valaki hazudik. A gyerek hazaér az iskolából: - Hanyast kaptá, fiam? - Ötöst, anyám! BIP - Hármast! BIP - Na jó...egyest. Anya: - Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest! BIP Apa: - Bezzeg amikor én iskolába jártam... BÍÍÍÍP - De Apa! Te soha nem is jártál iskolába? - Há ne szemtelenkeggyé mán fiam, tudd ám kive hogyan beszész, az apád vagyok! BIIIIÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍP-BIIÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍP