Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Nem kerítették be az éhségsztrájkolókat

GáborGábor Előzmény: #458996

Vizsgáld kronológiai sorrendben a dolgokat és vonatkoztass el a csokitól ...

Sokan nem látják, ami vidéken a "kisemberekkel" (is) történik, egy viszonylagos jólét rózsaszín hálóján keresztül.