Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Nem kerítették be az éhségsztrájkolókat

KawaBazsy Előzmény: #458951

Inkább olvass TE utána! Bárhol nézzük, MINDENHOL a szélsőbal tör-zúz, a jobboldal hagyományosan rendpárti! S ez alap Eu-ban is, meg a világon bárhol.