Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Állami ajánlat

Kissherceg Előzmény: #451083

gyász, de elfelejtettem a felvásárlást. Valaki a fórumról már felajánlotta részvényét? Mik a költségek?