Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #449713Jó reggelt! Hatiban van egy kis szélesedő alakzat, ebből elvileg lefelé kéne jönnie:
http://kepfeltoltes.hu/111130/BUX111230_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Otp kis ékelődésben, ez is inkább lefelé fogja hozni, legalábbis nap elején szvsz:
http://kepfeltoltes.hu/111130/OTP30_www.kepfeltoltes.hu_.jpg