Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Lassan aktuális lesz

Sigorszky Előzmény: #449604

Öt sebész iszogat, és arról beszélgetnek, milyenek az ideális páciensek.

Mondja az első:

- Én a művészeket szeretem a legjobban. Amikor műtét közben felvágom

őket, szinte érzem a belőlük áradó sugárzást és fényt.

- Az semmi! - mondja a másik. - A legjobbak a könyvelők. Az összes

belső részük pedánsan helyezkedik el és még be is van számozva!

- Ugyan már! - fanyalog a harmadik. - A könyvtárosok az ideális

betegek. Minden belső szervük ABC sorrendben található.

A negyedik is megszólal:

- Személy szerint én a mérnököket kedvelem. ők mindig megértőek, ha

esetleg a műtét végén kimarad néhány alkatrész.

- Mit tudtok ti a műtétekről! - szól közbe az ötödik sebész. - Az

ideális páciensek természetesen a politikusok! Nincs szívük, nincs

gerincük, nincs agyuk, pofátlanok, sőt gyakorlatilag csak két fontos

szervük van: a fejük és a seggük - ráadásul képzeljétek, minden gond

nélkül felcserélhető a kettő!