Re: nincs cím 2011. november 29. 16:44 Frontin Előzmény: #449534 Nincs nekem semmi bajom vele, jó helyen van az(mondjuk lehetne lejjebb is), még csak az kéne hogy az is úgy meginduljon mint az "ország bankja". :-)