Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #449534

Nincs nekem semmi bajom vele, jó helyen van az(mondjuk lehetne lejjebb is), még csak az kéne hogy az is úgy meginduljon mint az "ország bankja". :-)