Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #449530

hát most lefordultunk róla...ahogy SP is visszaesett most....teljesen USA -val együtt megyünk a héten.

Mol gyenge, OTP keménykedik, de csak az ellenállásig jutott egyelőre.

Richter nagyon gyenge...

Mtelkom meg megint az 500 -at támadja..mondjuk az ellenállás itt már a 490 volt... 500 a pszichológiai szint.

még short...de már recseg ropog...áhh...mindig eljátsszák ezt hogy ki akarják ugrasztani a shortosokat...nemigaz...