Re: fd
Waszeitung Előzmény: #449450Persze hogy mondom,van annyira mulya hogy itt lógatja a fejét ha nem szólunk rá :D Csak jobban szeretem ha napközben mozog mert mostanság agyhalál napon túlra akármit is vinni..
Persze hogy mondom,van annyira mulya hogy itt lógatja a fejét ha nem szólunk rá :D Csak jobban szeretem ha napközben mozog mert mostanság agyhalál napon túlra akármit is vinni..