Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #448991Nagy csoda ez a bux...főleg így hogy leminősítették kishazánkat.Emelkedni nem tudunk,esni nem engednek.
Nagy csoda ez a bux...főleg így hogy leminősítették kishazánkat.Emelkedni nem tudunk,esni nem engednek.