Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #448897észrevettétek ?
1 napig tartott csak a nagy európai pánik....a politikusok máris görcsösen tettek valamit ami kicsit megjavítja az emberek kedvét....
szinte irtóznak mindenféle eséstől....viszont ez már a sokadik ilyen lépés ...a korábbi lépések ellenére sem javult meg semmi...
ez az a helyzet amikor a politikusok is "játszanak" és a saját pénzüket is mentik ilyen "blöffölésekkel"