Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #448897

észrevettétek ?

1 napig tartott csak a nagy európai pánik....a politikusok máris görcsösen tettek valamit ami kicsit megjavítja az emberek kedvét....

szinte irtóznak mindenféle eséstől....viszont ez már a sokadik ilyen lépés ...a korábbi lépések ellenére sem javult meg semmi...

ez az a helyzet amikor a politikusok is "játszanak" és a saját pénzüket is mentik ilyen "blöffölésekkel"