Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

kosami

- Van autód?

- Igen.

- Az jó! És milyen színű?

- Kék.

- Az szép! És hány személyes?

- Kettő.

- Hűűha! És hány köbcentis?

- Hatezer.

- Ahh… hű… és… milyen gyártmányú?

- IFA