Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: gk

Frontin Előzmény: #447995

Hatiban már tört a támasz, a kérdés egyelőre az, hogy meddig tudunk visszakapaszkodni a korrekció hátán. Többről álmodozni egyelőre balgaság.