Re: gk 2011. november 25. 14:18 Frontin Előzmény: #447995 Hatiban már tört a támasz, a kérdés egyelőre az, hogy meddig tudunk visszakapaszkodni a korrekció hátán. Többről álmodozni egyelőre balgaság.