Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gk

Frontin Előzmény: #447983

Talán a hati is korrekciózhat egy picit, de az irány attól még természetesen lefele van egyelőre. Aztán lehet hogy semmi nem lesz az egészből, jól fejbecsapnak minket mindjárt. 16 óra után izgalmas lesz, felgyorsulnak az események szvsz, az elkövetkezendő napok, hetek szempontjából létfontosságú lesz hogy hova zárunk.