Hozzászólás
kelvinhttp://index.hu/gazdasag/magyar/2011/11/25/osszeomlott_az_allampapirpiac/
Már csak ez hiányzott!
Örülök, hogy szépen lehetett keresni a shorttal, de ennek a fele sem tréfa, hisz kérdés meddig és mit ér a megkeresett forint. :(
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/11/25/osszeomlott_az_allampapirpiac/
Már csak ez hiányzott!
Örülök, hogy szépen lehetett keresni a shorttal, de ennek a fele sem tréfa, hisz kérdés meddig és mit ér a megkeresett forint. :(