Re: Sárga lap 2011. november 25. 10:47 BudFox Előzmény: #447847 Hát srácok...közben SP is nagyon esik...és ma sem lesznek nyitva úgytudom....szóval....14.000 -es céláram lehet hogy teljesül december közepére...(?)