Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Sárga lap

Frontin Előzmény: #447861

Egyelőre nem tragikus, minimális bukó a mai nap eredménye, de az élmény megfizethetetlen, ez már valami olyasmi érzés lehet, ami csak a bázisugrók kiváltsága. :-)