Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hozzaszolok a temahoz

Frontin Előzmény: #447612

Én többek között azért sem merek belongolódni még rövid időre sem(pedig most szerintem is lesz egy felfelé kör), mert félek a leminősítéstől, aminek még mindig nagyobb az esélye hogy megkapjuk szvsz, mint hogy nem. Erre most sokan azt mondják, hogy ez már be van árazódva, én viszont egyáltalán nem vagyok erről meggyőződve, így egyelőre kivárás. Meg aztán itt ahol most vagyunk, technikailag sem egy jó belépő longhoz szerintem, túl messze van az első támasz.