Re: Hozzaszolok a temahoz 2011. november 24. 13:05 BudFox Előzmény: #447588 ha lesz..akkor annak az elején vagyunk már..igen..ezt én is tudom...de vajon lesz -e ? ez itt a kérdés :-)