Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hosszhuszár Előzmény: #447387

mivel nagy valószínűséggel ők irányítanak, és ha valóban hozzányúlnának a készletekhez, akkor szerintem, merhetnénk nagyot álmodni, nem zárnám ki a magasabb árszinteket sem...