Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox

BUX még tartja magát..egyfelől az IMF megállapodás miatt, még mindig egy kicsit...és van egy nagy vevőnk az OTP -ben aki úgy gondolja hogy itt most jól bevásárol..évekre előre.

majd lesz még lejjebb..ha USA zuhan még..