Re: nincs cím
BudFoxBUX még tartja magát..egyfelől az IMF megállapodás miatt, még mindig egy kicsit...és van egy nagy vevőnk az OTP -ben aki úgy gondolja hogy itt most jól bevásárol..évekre előre.
majd lesz még lejjebb..ha USA zuhan még..
BUX még tartja magát..egyfelől az IMF megállapodás miatt, még mindig egy kicsit...és van egy nagy vevőnk az OTP -ben aki úgy gondolja hogy itt most jól bevásárol..évekre előre.
majd lesz még lejjebb..ha USA zuhan még..