ds
WaszeitungAmúgy ha kibekkeljük az esést és utána megyünk fel a kinti korival akkor nem tudom mit csinálok,de lehet felköpök és aláállok,világ szégyen újra ami itt megy.
ÉS most ugyanaz van mint tegnap,szép zakónál nem mozdulunk én meg hagyjam a tétet az asztalon hogy vajon estére visszazárnak-e,és reggel milyen plusszban lesz a futi.
Ha zárok akkor tuti záró lekötés nálunk és reggel réssel le nyitás várható...daxli sem parázza össze magát túlzottan.
Köszi Ricsi! :D