Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #447167

Bevallom olyan perverz dologra gondoltam, hogy veszek egy kis longot, de aztán gyorsan lebeszéltem magamat, fő trenddel nem szeretek szembe menni, inkább a kevesebb de biztosabb verzióra szavazok.