Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #447188

OTP -t nem akarják olcsóbban adni...ez a log mellett szól....én még tartom a shortokat....ma már -1.32 -% on is volt az SP...törik a támasz.