Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #447162

Nagy dilemma, mit is kéne csinálni. Egyelőre Mol, OTP, Hati csökkenő háromszögben mozog, azoknak is a végén. Ebből bizony letörés valószínűsíthető. Ugyanakkor a serpenyő másik oldalán ott van, hogy v.mikor kell egy kis korrekció, hogy visszateszteljék a külföldi indexek a letörési pontokat legalább, sokat estek egyhuzamban. Így egyelőre marad a partvonal.