Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #447153500 ponttal lejjebb majd hiszek Neked :D Kicsit magasabban vagyunk mint reggel...
Molly meg se rezdül,ez baxa legjobban a csőrömet!
500 ponttal lejjebb majd hiszek Neked :D Kicsit magasabban vagyunk mint reggel...
Molly meg se rezdül,ez baxa legjobban a csőrömet!