Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #447151Piszkosul erősek lettünk imf által,már régen ezer ponttal lejjebb lenne a helyünk...ilyen környezetben viszont felfelé sem tudunk megindulni,paff.
Piszkosul erősek lettünk imf által,már régen ezer ponttal lejjebb lenne a helyünk...ilyen környezetben viszont felfelé sem tudunk megindulni,paff.