Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #447131szoktátok mostanában látni az OTP -ben például a furcsa vételi darabszámokat a könyvben ?
mit jelentenek ezek szerintetek ? brókerek üzennek egymásnak ?
1111
17.777
28.888
stb..ami csupa egyforma számból áll...valami előre megbeszélt kód ? vagy csak szórakoznak nagy unalmukban ők is ? :