Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #447137

Én még nem adtam rá ma, csak zártam reggel. Magasabban szeretnék, 17K fölött nyitogatnám újra, vagy ha letörünk a csökkenő háromszögből egyértelműen.