Re: nincs cím 2011. november 23. 11:11 Frontin Előzmény: #447137 Én még nem adtam rá ma, csak zártam reggel. Magasabban szeretnék, 17K fölött nyitogatnám újra, vagy ha letörünk a csökkenő háromszögből egyértelműen.