Re: nincs cím
Rozsdáskilincs Előzmény: #447139Off
Na ez számomra is nagyon érdekes kérdés. 90-n rátört a kapitalizmus a világra a keletiek létrehozták a maguk börzéit. Törpe államok törpe börzéit az hogy egy ekkora országokban nincs elegendő vállalat aminek a papirjai egészséges életben tartanák az már nem érdekel senkit. A börze kell a nyugatiak is igy csinálják kész! Jól mutatja az egész keleti régióban az irányvonalat. Megyünk mint a vakló függetlenül attól hogy valami jó e nekün vagy nem. A tömegpszihó országszinten is müködik:-) Vannak tőlünk sokkal kissebb államok is kissebb börzével. Na ott mit gondolnak a tréderek:-)