Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kónya-Pető vita TF-en 1991

Netmaster Előzmény: #447076

Nem tudom milyen kampányolásra gondolsz, de azt gondolom nem kell magyarázni, hogy az ekézésük (már amiről tudok) kormány ténykedésének szólt, nem az országnak. Nyilván nem ez az erkölcsös viselkedés magasiskolája, de mi az, ami a magyar politikában történik?