Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #447001

Amennyiben zöld futik lennének reggelre, akkor nagy eséllyel fölfelé indulna a Bux nagy lendülettel, annál is inkább, mert ma az extra sz@r hangulatban sem tudtunk esni, láthatóan tartják(megveszik az eséseket) v.mi miatt a magyar piacot. Ehhez nem kell sok sütni való. Azt viszont észre kell venni, hogy amcsik most egyértelműen lefelé próbálnak megindulni, és amennyiben nem sikerül visszatornászni magukat a támaszok fölé nagyon gyorsan, akkor még csak most kezdődik az igazi zuhanás. Jelen állás szerint sanszosabb a letörés visszatesztje majd utána egy folytatódó esés, mint egy tartós emelkedés lehetősége. Persze mindez gyorsan változhat ilyen piaci környezetben, amikor minden apró hírre őrület van a piacokon. Azt sem szabad elfelejteni, hogy a mikulás-rallyt sem tartják meg minden évben, illetve ha meg is tartják, nem mindegy milyen szintről indul és mikor.