Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #446975

Én tudom,de Frontin kollega lehet félreértette,legyen inkább baráti a stílus,abból nem lehet nagy probléma..