Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #446975Én tudom,de Frontin kollega lehet félreértette,legyen inkább baráti a stílus,abból nem lehet nagy probléma..
Én tudom,de Frontin kollega lehet félreértette,legyen inkább baráti a stílus,abból nem lehet nagy probléma..