Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #446964

"én csak tippelek..17850ig várom fel a héten..péntekig emelkedés.." by Ibiza

Kösz, de nincsen szükségem a tanácsaidra, ahhoz képest hogy péntekig emelkedés lesz, én már szépen kerestem a reggel 17.050 felett nyitott pozíciókkal, ez már zsebben van. Ettől persze még emelkedhetünk péntekig, de azért kicsit több alázat és szerénység nem ártana a részedről.