Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #446964"én csak tippelek..17850ig várom fel a héten..péntekig emelkedés.." by Ibiza
Kösz, de nincsen szükségem a tanácsaidra, ahhoz képest hogy péntekig emelkedés lesz, én már szépen kerestem a reggel 17.050 felett nyitott pozíciókkal, ez már zsebben van. Ettől persze még emelkedhetünk péntekig, de azért kicsit több alázat és szerénység nem ártana a részedről.