Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

BudFox Előzmény: #446835

na szevasztok...ráadtam reggel még 17.000 felett..

Egont olvasgattam :

Bux - lehet hogy lesz a héten short covering, ami nagyon elviheti megint fölfelé..17.500 az ellenállás...és 18.000 a nyakvonal..

MOL - ebben is lehet emelkedés 18.500 az ellenállás, lefele 17.500 a támasz

OTP - mindkét irány benne lehet 3100 az ellenállás, és 2950 a támasz...ha 3000 fölött zár akkor Egon megint nagyon fölfelé fogja várni.

Richter - lefele megy inkább 34.100 a támasz..célár 32.000

Mtelekom - nem bír fölfelé menni..de még lefele sem..inkább lefelé szakadást várja..

Egon a Bux -ot inkább fölfelé látja most....bár , ha két kisebb papírt inkább lefele várja, a két nagyban sem lát egyértelmű felfelé jelet..akkor nem tudom mit akar....

szerinte a -100 pontos tegnapi KT egy újabb short coveringnek ágyazott meg..ezért mehetünk majd fölfelé a héten....háááát...én még várok azzal a lezárással.