Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

lyonell Előzmény: #446834

támasz alól veszünk pl: bux 15800 ról.

támasz felül adunk: pl:sp500 múltkor hathor elemzése.felpattanó adni,lepattanó venni..Aztán valamerre kitörünk.,vagy le.Ilyen pesszimizmusban 80% fel.Ezt már jól az agyamba véstem.