Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #446645

én kívánságom az lenne hogy 14.000 lenne év végére....

aztán onnan mehetnénk fel felőlem 18.000 - 20.000 -re is ha úgy adódna....persze ilyen a mesében sincs...hogy ez valóra váljon....de azért kis esély tan van rá.