Re: nincs cím 2011. november 21. 16:20 TrendMan Előzmény: #446393 Ebégynékt tljseen iagz, de nem voygak bziots bnnee, nem vzeet-e agyi korosádhzoáz hsszoú tován? Tduiilnik oyaln érézs igy ovlansi, mithna dodgana az aygam...