Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #446247annyiból nem, hogy itt lehet esélye egy nagyobb rallynak 300 ft-ig; phylben 30% fel az lassan kizárt lesz. nem csinálnak azok semmit... ott csak egy dolog lehet árfolyamfelhajtó, ha az a szerencsétlen TP lemond, és elhúzza a csíkot, mint itt BCs.... De még erre is képtelen...