Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: fd

Waszeitung Előzmény: #446027

Napok óta hepi van nálunk...viktor király elintézte! :D

Tudja vki hogy ennél kisebb betűvel hogy tudnám írni viktor nevét?

Nem a bukec miatt vagyok mérges hanem az miatt hogy kötötte az ebet a karóhoz,ennek megfelelően vettem fel pozit,majd csapott egy hátraarcot...ja és milyen véletlen hogy magyar piacon most nincsen stop,jut eszembe.