Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #445522Bud, ha maradna a jelenlegi helyzet amerikában a kereskedés végéig, és holnap sem tudnának felállni a padlóról, akkor már "csak" a letörés visszatesztje kéne jövő héten, és indulhatna a cunami, ami remélem elsöpörné a mai napi itthoni emelkedést is. Ha amerikában támadásba lendülne a medve, akkor mi sem maradnánk talpon. Nagyon drukkolok egy 1220 alatti zárásnak, ha nem ma, akkor holnap, csak sikerüljön.