megugrás
FriciNos én örülök neki, egyrészt már nagyon kellet ez a megállapodás ennek az országnak, másrészt nekem ez volt az első olyan nagy mozgásom, amikor már az elejétől jó irányba álltam :-)
Nos én örülök neki, egyrészt már nagyon kellet ez a megállapodás ennek az országnak, másrészt nekem ez volt az első olyan nagy mozgásom, amikor már az elejétől jó irányba álltam :-)