Re: nincs cím 2011. november 17. 16:59 BigRabbit Előzmény: #445489 Elsore nem ment neki. Este (zaras utan) majd ranezek, most megyek a menyasszonyomhoz szulinapot unnepelni. Szep napot mindenkinek.